Приватні івенти
Онлайн івенти
Дитячі івенти
Корпоративні івенти
Ексклюзивні івенти
Корпоративні набори
Приватні івенти
Онлайн івенти
Дитячі івенти
Корпоративні івенти
Ексклюзивні івенти
Корпоративні набори

Про агенцію

Наша місія - забезпечити незабутні враження від кожного заходу

Пишаємося тим, що кожен наш захід є проявом нашої пристрасті та креативності. Ми віримо, що кожен момент заслуговує бути особливим, ми готові докласти всіх наших зусиль, щоб створити диво в кожній події. За 13 років ми безмежно щасливі бути частиною більш ніж 1500 подій, що запам'ятовуються, як на території України, так і за її межами.

( про компанію )
Це друзі, які щиро люблять те, чим займаються. Це команда професіоналів з багаторічним досвідом організації різного роду подій.

Корпоративні івенти

Дивитись кейси

Весільні заходи

Дивитись кейси

Онлайн івенти

Дивитись кейси

Дитячі івенти

Дивитись кейси

Ексклюзивні івенти

Дивитись кейси

Корпоративні набори

Дивитись кейси

Ми - Perfect Party & Event, 🇺🇦 івент агенство з душею

За 13 років ми безмежно щасливі бути частиною більш ніж 1500 подій, що запам'ятовуються, як на території України, так і за її межами.

Я - Олена Дибань, засновниця івент-агенції Perfect Party. Це відображення мого внутрішнього світу, в якому особливо важливу роль відіграють люди, емоції, стиль, краса та атмосфера. Це моя дрімтім, з якою можна розслабитися, довіритися і просто бути в моменті.

Дивитись кейси

B2B

У сфері B2B ми пропонуємо широкий спектр послуг для компаній і підприємців, прагнучи допомогти їм досягти своїх цілей в організації корпоративних заходів, конференцій, семінарів, тренінгів і виставок.
Ми розуміємо, що успішний захід B2B може стати ключовим інструментом для встановлення ділових зв'язків, залучення нових клієнтів і підвищення рівня лояльності вже існуючих партнерів.

B2C

У галузі B2C наша мета - створити незабутні події, які спрямовані на взаємодію з кінцевими споживачами та створення позитивних емоцій. Ми розробляємо та організовуємо різні типи заходів, такі як дні народження, приватні вечірки, дитячі події, весілля, ювілеї та інші. Наша команда ретельно вивчає ваші вподобання, щоб створити унікальні та незабутні враження, які запам'ятовуються  на все життя.

За час співпраці «Перфект Паті» підтвердили свій високий професійний рівень, компетентність і активність у вирішені поставлених завдань. Всі роботи виконувалися з високою якістю, увагою до деталей та побажань Клієнта.

Совенко Надія

Керівник адміністративного відділу Coca-Cola

Нами була отримана професійно виконана робота в повних обсягах та в установлені строки. За час співпраці не було зафіксовано жодного випадку порушень термінів, умов надання послуг та їх якості.

Tetiana Kovalchuk

Manager, Workplace Experience

Агенція зарекомендували себе як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги. Відмінною рисою роботи є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та чесність.

Корал Тревел Регіони

ТОВ

Perfect Party organised our wedding weekend in Kyiv and managed perfectly to integrate a party consisting of Dutch and Ukranian guests. The family of the groom said if you want to have a perfect wedding party organise it in Kyiv Ukraine.

Rembrandt Brandjes

Олена не тільки професіонал, який зробив наше свято, вона ще й прекрасна людина. Ми не переживали за всілякі моменти, які неодмінно могли і траплялися протягом усього нашого дня, ми кайфували і насолоджувалися усім, що відбувається.

Юлія Івченко

У голову лізуть сотні моментів, за які хочеться сказати ДЯКУЮ. Але найголовніше дякую - за твій професіоналізм, дисципліну і позитивний настрій. Із суперздібностей - вмієш приговорити погоду, з'являєшся, коли про тебе думають і випромінюєш неймовірну позитивну енергію.

Mariia Kyzymenko

Ви були саме тими промінчиками нашого свята, адже на вас можна було покластись на всі 100%, при всіх виборах, ви маєте найкращих підрядків і знаєте найкращі точечки, будь яке моє бажання було виконано) І в будь яких моїх сумнівах чи переживаннях зразу в голові було «в нас є команда Лєни, все буде добре». В нас все було просто ідеально, настільки ідеально, що навіть не віриться, дякуємо вам❤️❤️❤️

Ірина та Євген